Co děláme

Poskytujeme kompletní služby v oblasti dopravního značení, které jsou poskytovány na perfektním profesním a odborném stupni, ať se jedná o okruh přechodného, trvalého dopravního značení nebo služby zvyšující bezpečnost všech účastníků provozu na pozemních komunikacích.

Projektová dokumentace

Navrhneme a zpracujeme projekt trvalého či přechodného dopravního značení. Při zpracování projektu dodržujeme a postupujeme dle platných Technických podmínek Ministerstva dopravy (TP). Samozřejmostí je veškeré vyřízení na úřadech a policii.

Číst více

Dopravní značení

Zajistíme zhotovení trvalého, ale i dočasného dopravního značení (svislého i vodorovného) podle vyřízené projektové dokumentace nebo prodej dle požadavků zákazníka.

Číst více

Uzavírky pozemních komunikací

Provádíme a zajišťujeme úplné uzavírky pozemních komunikací, ať už se jedná o rekonstrukci inženýrských sítí, opravu povrchu vozovky, nebo kulturní akce aj. Navrhneme projektovou dokumentaci, projednáme s policii ČR – dopravními inženýry a se správci (majiteli) komunikace a následně ve spolupráci se silničním správním úřadem necháme vydat rozhodnutí o povolení uzavírky. Samozřejmostí je individuální posouzení každého místa z ohledem na intenzitu vozidel, polohu samotné uzavírky, délku trvání celé akce, stav objížďkové trasy, atd.